Çağrı Merkezi+90 555 005 55 10
0
Hipp

Hipp 1 Organik Combiotic 0-6 Ay Bebek Sütü 800 Gr (2 ADET)

870,00 ₺
Stok Kodu : 10002246-2
Stok Tükenmiş

150₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Hipp 1 Organik Combiotic 0-6 Ay Bebek Sütü 800 Gr (2 ADET)

Hipp 1 Organik Combiotic* Bebek Sütü tamamen organik süt kullanılarak üretilmiştir. Önemli uzun zincirli yağ asitleri ( LCPUFA ) Omega-3 ve Omega-6 ilave edilmiştir. 

Anne sütü bebeğiniz için en iyi besin kaynağıdır. Bu ürün anne sütünün yetersiz kaldığı veya hiç verilemediği durumlarda doktor kontrolünde verilmelidir.  

*Faydalı Prebiyotik lifleri ve Probiyotik mikroorganizmaları içerir bu mikroorganizmalar bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcıdır. Prebiyotikler ise sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. 

Doğumdan itibaren.

Nişasta içermez.

 

Kullanım Önerileri
1. Içme suyunu kaynatın ve yaklasık 40 °-50 °C ye kadar soguması için bekletin. 2. Biberona hazırladıgınız suyun yaklasık 2/3 ünü bosaltın. 3. Ölçegi formül ile doldurarak fazlasını bıçakla sıyırın. Önerilen toz miktarını biberona koyun. 4. Biberonu kapatıp, kuvvetlice çalkalayın. 5. Kalan suyu ilave ederek birkaç kez tekrar çalkalayın. 6. Içilebilir sıcaklıga ( yaklasık 37 °C?ye ) gelene kadar sogutun. Sıcaklıgı kontrol edin.

Net Miktar (g/ml)
350

Menşei
ALMANYA

İçindekiler
Yagsız süt*, peynir altı suyu*, bitkisel yaglar* (palm çekirdegi yagı*, düsük erusik asitli kolza yagı*, ayçiçegi yagı*), laktoz*, prebiyotik lif* (laktozdan* galakto-oligosakaritler*), peynir altı suyu proteini, sitrik asitin potasyum tuzları, kalsiyum klorür, LCP¹ yagı karısımı (balık yagı, Mortierella alpina kaynaklı bitkisel yag), L-fenilalanin, sodyum sitrat, kalsiyum karbonat, magnezyum sülfat, ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, C vitamini, L-triptofan, demir II sülfat, dogal laktik asit kültürü (Lactobacillus fermentum hereditum®2 nezyum ), çinko sülfat, stabilizatör L(+) laktik asit, A vitamini, inositol, pantotenik asit, niasin, bakır sülfat, B1 vitamini, B6 vitamini, potasyum iyodat, E vitamini, mangan sülfat, folik asit, K vitamin, sodyum selenat, D vitamini, B2 vitamini, biotin, B12 vitamini. *organik tarım metoduyla üretilmistir

 

Alerjen Uyarısı
Yağsız süt* , peynir altı suyu* , laktoz* , peynir altı suyu proteini* , balık yağı,

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

 

 

Doğumdan itibaren, Gluten içermez

Anne Sütü Bebeğiniz için en iyisidir.
Optimum Beslenme, özellikle yaşamın ilk aylarında hayati önem taşımaktadır, Anne sütü vücudumuz için gerekli bileşenleri, beyin ve görme gelişimi için çoklu doymamış yağ asitlerini (LCPs), bağırsak florasını destekleyen probiyotik laktik asit kültürlerini ve prebiyotik lif gibi optimum beslenme için bebeğinizin ihtiyacı olan herşeyi içerir.
Bu yüzden anne sütü başlangıçtan itibaren optimum koruma sağlar.
Hipp 1 Prebiyotik ve Probiyotik Kombinasyonu, Kombiyotik.
Anne sütü içeriği ile ilgili son araştırmalara dayanarak, HİPP Beslenme Bilimi bölümü, bebeklerin beslenme ihtiyacına yönelik formüle edilmiş, yeni nesil süt formülü, Hipp 1 Prebiyotik ve Probiyotik Kombinasyonu, Kombiyotik 'i geliştirdi. Bileşiminde;
Hipp 1 Prebiyotik ve Probiyotik Kombinasyonu, Kombiyotik probiyotik mikrorganizma içerir. Probiyotik mikrorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
Yüksek Omega-3 İçerir.
Organik Üretim
Firma olarak ürün bileşenlerinin sıkıca kontrol edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Hammadde seçimi ile, bebek sütünün üretiminde yasaların gerektirdiği gibi sıkı kontroller uygulanır. Her parti üretimde 600 den fazla kontrol noktası ile sizin ve bebeğiniz için en üst düzeyde güvenliği sağlar. HİPP Organik kalitesi Avrupa Birliği yasalarının öngördüğü şekildedir.
Önemli Bilgi:
Bebeğinizin beslenmesi için - Anne sütü bebeğiniz için en iyisidir. Anne sütüyle beslemenin mümkün olmadığı durumlarda ve yetkili sağlık çalışanının önerisi üzerine kullanılması gereken bir üründür.
Bebeğinizin diş sağlığı için - Anne sütü gibi tüm bebek sütleri de karbonhidrat içerir ve bebeğinizin beslenmesinin önemli bir kısmını oluşturur. Bebeğinizin dişlerinin karbonhidrat içeren sıvılarla sık ve devamlı temas etmesi dişlerinin çürümesine ve ilerde sağlık sorunlarına yol açabilir. Bebeğinizin uzun süre biberondan beslenmesini izin vermeyin veya çocuğunuza bardaktan içmeyi olabildiğince erken öğretin.

 Stok Kodu 10002246-2
Ean 40623002852792
KDV %1
Kategoriler Bebek Mamaları
Markalar Hipp
Etiketler Hipp 1 Organik Combiotic 0-6 Ay Bebek Sütü 800 Gr (2 ADET)

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.